Hyaluronik Asitli Askı
Yerçekimine yenik düşen insan cildi zamanla sarkma eğilimi gösterir. Özellikle yüz bölgesinde gözlenen bu sarkma estetik olarak kaygıya neden oluyor. Sarkan deriyi toparlamak adına cerrahi işlemler başarılı olsa da iyileşme süresinin uzunluğu ve ağrılı olması nedeniyle pek tercih edilmiyor.
Bunların yanı sıra neredeyse cerrahi işlem kadar başarı sağlayan ve daha pratik bir uygulama yapılıyor. Hyaluronik asitli askı ile cerrahi uygulama istemeyen fakat kesin çözüm almak isteyenlere güzel sonuçlar sunulur.

Hyaluronik Asitli Askı Uygulaması
Yılların cilt üzerinde neden olduğu en olumsuz etkilerin başında sarkma geliyor. Yaşlı görünmek kimsenin hoşuna gitmez. Yüzde oluşan sarkmayı toparlayan, yüzü yukarı kaldıran ve kolajeni arttırırken aynı zamanda daha parlak ve nemli de olmasını sağlayan kombine etkili bir uygulama hizmetinizde.
Hyaluronik asitli ipler yaklaşık 24 ay boyunca yüzünüzün genç görünmesini sağlayacaktır. Bu süre zarfında ipler erirken kollajen sentezini uyarıp arttıracak, aynı zamanda hücreleri de besleyip canlandırma sağlayacaktır.